Preskočiť na obsah
SERVIS OKNA

Stavebníctvo

SERVIS OKNA s.r.o.

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Sídlo
Trnava
Od roku
2011
IČO
46 048 286

SERVIS OKNA

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Coburgova 84, 917 02 Trnava
Na trhu od
22. februára 2011
IČO
46 048 286
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
24
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte SERVIS OKNA

SERVIS OKNA, s.r.o. sídli na adrese Coburgova 84, 917 02 Trnava. Zapísaná je od 22. februára 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti tvorí 24 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
SERVIS OKNA, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 048 286
DIČ
2023201466
Dátum vzniku
22. februára 2011
Sídlo
Coburgova 84, 917 02 Trnava
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 27010/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa SERVIS OKNA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 24 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom

  • Počítačové služby

Zobraziť všetkých 24 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Vydavateľská činnosť
  • Vedenie účtovníctva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3 bodovým uzamykacím mechanizmom

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli SERVIS OKNA, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Coburgova 84, 917 02 Trnava.

Čím sa SERVIS OKNA, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – SERVIS OKNA, s.r.o.?

IČO je 46 048 286, DIČ 2023201466.

Kedy vznikla SERVIS OKNA, s.r.o.?

Vznik: 22. februára 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Coburgova 84 917 02 Trnava

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre SERVIS OKNA, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese servis-okna.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.